Hakkımızda | Bursa Çekici - 0542 553 70 16

CEKİCİBURSA.COM.TR

Hakkımızda

Sektörün öncü kuruluşlarından biri olan Çekici Bursa; Bursa ili, ilçesi ve civar bölgesinde araç çekici, oto kurtarma ve yol yardım hizmetleri sunmaktadır.

Uzun yıllardır edindiği tecrübeler ışığında birçok başarılı işe imza atmış olan firmamız, kaliteli hizmetleri ile piyasada fark yaratmaktadır.

Her türlü aracı çekebilecek donanıma sahip çekici araçları ve eğitimli personeli ile sektörde lider konuma gelmiş olan Çekici Bursa, uygun fiyatları ile de dikkat çekmektedir.

Aracınız yolda kaldığında tek isteğiniz uzman bir kadronun size en kısa sürede ulaşmasıdır. Çekici Bursa bu isteğinizi hemen yerine getiren ve çağrınızı aldığı anda size ulaşacak ekibi yola çıkaran disiplinli bir firmadır.

Adını sektöre altın harflerle yazdırmış olan Çekici Bursa işini ciddiye alan, gelişen ve değişen teknolojiye ayak uydurmayı seven ve çalışanlarına da düzenli olarak eğitim veren bir firmadır.

Başarısını iş ahlakına ve müşteri memnuniyetine verdiği değere borçlu olan Çekici Bursa 7/24 çalışmaktadır. Destek hattımıza ulaşan çağrınız hemen değerlendirilir ve bulunduğunuz yerde kalma süreniz minimuma indirilir.

Yolda kaldığınızda bana kim destek olur diye düşünmeyin. Çekici Bursa siz neredeyseniz orada.