Acil Çekici | Bursa Çekici - 0542 553 70 16

Acil Çekici

Acil Çekici

  • Yol yardım hizmetleri tanım olarak bir oto kurtarma görevidir. Oto çekici hizmeti, herhangi bir sebepten ötürü hareket edemeyen araçların başka bir adrese transferinin sağlanması işlemidir.

Genel olarak kaza ya da arıza durumlarında çekici çağrılmaktadır. Bu nedenle yanınızda her zaman bir Acil Çekici telefon numarası bulundurmanızda fayda vardır. Oto kurtarma firması seçerken kullandıkları teknolojileri ve donanımlı bir ekibi olduğunu bilmelisiniz. Bu noktada Bursa Çekici olarak sizin için bir kaynak olabilir.

Eğer arıza meydana gelen araç, bulunduğu yerde çözülemeyecek bir arıza durumu ile karşı karşıya ise aracın çekici ile en yakın servise ulaştırılması gerekmektedir. Bursa Çekici olarak yol yardım ihtiyacınız tarafımıza ulaştığında yetkililerimiz tarafından öncelikle aracınızın konumu tespit edilir. Akabinde Acil Çekici ekibimiz bulunduğunuz noktaya yönlendirilecektir. Ekibimiz, aracınızı aracınıza uygun yetkili servise güvenle ulaştırmakla görevlidir.

Bursa Çekici olarak Acil Çekici ekibimiz sizlere hızlı ve kaliteli bir hizmet sunabilmek için 7 gün 24 saat çalışmaktadır.

Çekici hizmeti almak bilindiği gibi basit ve bir telefon kadar size yakındır.Fakat bu hizmeti veren kişiler için inanın kadar kolay değildir.7/24 yol yardım yağmur, çamur demeden verilen bir hizmettir ve bununda bir karşılığı olması gerekmektedir o yüzden firmamız sizlere çekici hizmetimizden faydalanabilmeniz için oto kurtarma ve oto çekici hizmeti alabileceğiniz uygun fiyat politikası uygulamaktadır.

Çekici aracı telefonda çağırırken yapmış olduğunuz gerekli açıklamalar sizin aracınıza en uygun çekici yönlendirmemizi sağlayacak ve böylece acele ederken yanlış bir işlemden kaçınmış olacağız.

Sizlere sunduğumuz yol yardımın gece saatlerinde servislerin ve oto tamircilerin kapalı olması nedeni ile ancak servisin içindeki güvenlik görevlisine önce sözle aracın hangi yakıtı kullandığı Lpg,Mazot veya Benzinli diyerek ve aracın ruhsat sahibi bilgilerini vererek.Sonrasında yazılı olarak belirtip Servise aracı bıraktığımıza daire evrakları imzalayıp servisten ayrılıyoruz. 

Sizler ise sabah mesai başladığı saatte aracınızın ile ilgili bilgileri hizmeti alabileceğiniz servis danışmanları sizler yardımcı olacaktır.