Çekici Fiyatları | Bursa Çekici - 0542 553 70 16

Çekici Fiyatları

Çekici Fiyatları

Araç arızası ya da uzun yolda dikkat dağılmaları nedeni ile gerçekleşen kaza durumları sıklıkla yaşanmaktadır. Arıza ya da kaza durumlarında aracın hareket edemez hale gelmesi ya da hareket etmesinin riskli olduğu durumlarda yol yardım hizmetine ihtiyaç duyulmaktadır.

Aracınızın hareketsiz kaldığı son noktadan çekici ile alınarak en yakın servise ya da oto tamircisine götürülmesi gerekmektedir. Bu işlem için de çekici hizmeti almanız gerekecektir. Aracınızın kasko sigortası varsa hemen hemen her kasko poliçesinin içinde ücretsiz çekici hizmeti bulunmaktadır. Kasko poliçesi yaptırırken poliçede yer alan maddelere dikkat edilmelidir. Poliçe dahilinde ücretsiz çekici hizmeti yer almıyorsa eklemekte fayda vardır.

Çekici hizmetinin içeriğinde yalnızca aracı son hareketsiz kaldığı yerden alarak servise ulaştırmak bulunmaktadır. Aracın tamir masrafları ya da kaza durumda hasar kaydının oluşturulması gibi işlemler çekici hizmeti kapsamında yer almamaktadır.

Çekici Bursa olarak çekici fiyatları hakkında bilgi almak, uygun fiyatlı çekici hizmetlerimizden faydalanmak ve detaylı bilgi almak için bizlerle iletişime geçmekten çekinmeyin.