Bursa Çekici Numarası | Bursa Çekici - 0542 553 70 16

Bursa Çekici Numarası

Bursa Çekici Numarası

Çekici Bursa ile aracınız yolda kaldığında hemen 0535 558 45 72 numaralı destek hattımızdan bize ulaşabilirsiniz. Çekici Bursa uzun yıllardır sektörde yer alan başarılı firmalardan biridir. Çekici araçları, Aparatlı çekici hizmetleri, uygun fiyatları ve uzman kadrosu ile daima yanınızdadır.

Müşteri memnuniyeti hedefi ile önceliği her zaman müşterilerine veren Çekici Bursa, memnun geri dönüşlerinizden onur duymaktadır. Çekici Bursa yetkililerine ulaştığınızda ücret bilgisi isteyebilir, konum bilginize göre yapılacak olan ücretlendirmeyi öğrenebilirsiniz.

Tüm Bursa çevresine hizmet veren Çekici Bursa, ayrıca şehirlerarası çekici ve oto kurtarma hizmeti de sağlamaktadır. 7/24 ulaşabileceğiniz 0535 558 45 72 telefon numaramız her zaman açık ve ulaşılabilir durumdadır.

Ebat farketmesizin tüm araçlarınızı yolda kaldığı yerden alarak güvenli ve hızlı bir şekilde en yakın yetkili servise ya da oto tamircisine ulaştırıyoruz. Araçlarınız Çekici Bursa ile güvenilir ve emin ellerde. Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak ya da firmamızı daha yakından tanımak isterseniz bizi günün her saati 0535 558 45 72 numaramızdan arayabilirsiniz.