Araç Çekici | Bursa Çekici - 0542 553 70 16

Araç Çekici

Araç Çekici

Aracınızın seyahat halindeyken herhangi bir sebepten yolda kalması durumunda Araç Çekici ihtiyacınız oluşacaktır. Araç kurtarma, araç çekicilerin yardıma ihtiyacı olan araçları bulundukları yerden başka bir yere taşıması işlemidir. Bu da genellikle en yakın yetkili servisler ya da oto tamirciler olmaktadır.


Aracınız bir arıza ya da trafik kazası nedeniyle yolda kaldığında, yapılması gereken ilk işlem sürücünün ve araçtaki yolcuların güvenliğinin sağlanması olmalıdır. Zincirleme kaza oluşmaması ve yoldan geçen diğer sürücülerin dikkatli olması için diğer araçların görebileceği şekilde uyarı levhaları ile gerekli önlemler alınmalıdır. Yolda kalan aracın, eğer çalışır durumda ise dörtlü ikaz lambaları yanık kalmalıdır. Gerekli kişisel güvenlik önlemlerini alındıktan sonra hemen bir yol yardım ekibi aranarak Oto Çekici talebinde bulunulmalıdır.


Çağırmakta olduğunuz aracın sizin ihtiyacınız olan Çekici türü'nün belirleyecek olan ekibimiz en hızlı şekilde olay yerine gelip maduriyetinizi gidermek için elinden geleni yapacağından hiç şüpheniz olmasın.Çekici hizmeti esnasında aracınıza gelebilecek zarardan araçlarımızdaki taşıma kaskosu sorumludur. 


Çekici Bursa olarak 7/24 bizleri arayabilir, Oto kurtarma talebinde bulunabilirsiniz. Konumuzu tespit eden ve sizden gerekli bilgileri alan ekibimiz en kısa sürede yanınızda olacaktır.