Kurtarıcı | Bursa Çekici - 0542 553 70 16

Kurtarıcı

Kurtarıcı

Çekici araçlarının diğer adı kurtarıcı olarak bilinmektedir. Çekici ya da kurtarıcı araçlar; römork, yarı römork ya da diğer araç tiplerini çekmek için imal edilmiş olan motorlu taşıtlardır. Çekici kelimesi, gününü trafikte ya da uzun yolda geçirenlerin iyi bildiği bir sistemdir.

Toplu taşıma kullanılamayacak olan durumlarda özel araçlarımız devreye girer. Özel araçlarımız ile seyir halindeyken ise nelerle karşılaşacağımız büyük bir muammadır. Her an bir araç arızası ya da kaza durumu ile karşı karşıya kalabiliriz. Böyle bir durumda yardımımıza koşacak olan araçlar Çekici ya da Kurtarıcı dediğimiz araçlardır.

Bazı çekiciler sadece trafikteki araçlarda yaşanan sorunlar için destek verirken bazı çekiciler ise sanayi alanında hizmet verirler. Yüksek ton taşıma kapasitesine sahip çekiciler pek çok sektörde karşımıza çıkmaktadır. Çekici Bursa firmasının Kurtarıcı araçları son teknoloji donanıma sahiptir. Her tür aracı çekecek kapasitede araçlarımız mevcuttur. Çalışanlarımız son derece tecrübelidir ve işlem esnasında aracın herhangi bir hasara maruz kalmaması için titizlikle çalışırlar.

Çekici Bursa firması Kurtarıcı araçları ile yolda kalma derdinize son veriyoruz. Detaylı bilgi ya da yardım çağrısı için bizi günün her saatinde arayabilirsiniz.