Oto Çekici Fiyat Hesaplama | Bursa Çekici - 0542 553 70 16

Oto Çekici Fiyat Hesaplama

Oto Çekici Fiyat Hesaplama

Hiç istenen bir durum olmamakla birlikte, diyelim ki aracınız yolda kaldı ve bir oto kurtarıcıya çektirmeniz gerekti. İster sigorta firmanız ödesin, ister garanti kapsamındaki aracınızın yol yardımı ya da siz ödeyin, bu hizmetin fiyatlarının belirlenmesinde nelerin etkili olduğunu bilmek önemlidir.

Öncelikle her araç için çekici işleminde farklılıklar olduğunu ve bu farklılıkların fiyatı doğrudan etkilediğini belirtmek gerekir. Bu farklılıklar nelerdir diye soracak olursak; aracınızı çekecek olan oto kurtarıcının cinsi birinci faktördür. Aracınız çekecek olan çekicinin türü; sizin aracınızın modeline, ağırlığına, boyuna, yüksekliğine ve mevcut durumuna bağlıdır. Aracınızın o an ki durumu ise sadece arızalı mı yoksa kazaya karışmış ve ters dönmüş durumda mı olduğudur. Tabi çekicinin arabayı çekerken ya da oto kurtarma aracına alırken yapacağı manevra durumuna göre de fiyat değişiklik gösterebilir. Aracınızın nereden nereye götürüleceği de fiyat belirlenmesinde önemli bir etkendir. Transfer edilecek mesafe uzadıkça ücret farklılık gösterecektir. Planlanan rota üzerindeki otoyol, köprü, gemi vs geçiş ücretleri de hesaba katılır.

Ayrıca aracın tekerlerinin kilitlemiş olması, kırık olması gibi durumlar da aracınızın çekim işleminde ekstra aparatlar kullanılmasını gerektirebilir ve bu durum da fiyatı etkileyebilir. Oto Çekici Fiyat Hesaplama konusunda mutlaka sigortanızın size tanıdığı hakları, araç çekim ücretlerinin ne kadarının sigorta tarafından karşılandığını, size en yakın servise kadar mı yoksa dilediğiniz adrese ulaştırma hakkınızın olup olmadığını bilmeniz gerekmektedir.

Sigortanızın karşılamadığı durumlar için ise Çekici Bursa telefonlarımızdan Oto Çekici Fiyat Hesaplama konusunda bilgi talep edebilirsiniz.