Ahtapot Çekici | Bursa Çekici - 0542 553 70 16

Ahtapot Çekici

Ahtapot Çekici

Ahtapot Çekici gerektiği alanlar otomatik araçların akü sorunları,şanzuman dişlilerinin arızalanması veya araçların dereye, hendeğe vb. gibi durumlarda kullanılması zorunlu bir araçtır.Fakat bu kurtarma durumunda zor durumda olan aracın 4 tekerleğinin'de yere düz basması gerekmektedir.Yoksa ahtapot kurtarıcı'nın vinci sabit kalmadığından ve bağlanan spanzet' ler dolayı salınım olacaktır.Kurtarılmak istenilen araç dahada zor duruma düşecektir.


Bu gibi durumlarda bulunan araçlar kurtarılmak istenilen aracın ağırlığına göre vinç çağırılmalı vinç yardımı ile oto kurtarıcı işleminin tamamlanması gerekmektedir. Şirketimiz bünyesinde bir çok profesyonel iş makinaları ve elemanlarımız bulunmaktadır.Bize gelen bazı telefonlarda kulaktan dolma bilgilerle araçımız dereye uçtu ahtapot çekiciye ihtiyacı olduklarını bize bildirdiler. Fakat bizim ile konuştuklarında aslında vinç ihtiyacı olduklarını anladılar.

Bursa oto kurtarma olarak siz değerli müşterilerimizin zor durumlarda tabi ki yanınızda olmak isteriz.Bize güvenip bizim ile çalışmak istediğinizde günün her saatinde şirketimiz sizlere  hizmet vermektedir.Bizi arayıp bilgileri doğru verdiğiniz taktirde işinde uzman ekibimiz maduriyetinizi gidermek için elinden geleni yapacaktır.Bize yaptıracağınız kurtarma ve yol yardım işleri bizim tarafımızdan size gelecek zararlara karşı sigortalıdır ve tarafımızdan karşılanacaktır.


Aracınızın akü problemleri ve ya şanzuman arızası yolda kalma durumunda şirketimiz ahtapot çekici hizmeti vermektedir.Bu başınıza gelmek istemediğiniz fakat geldiğinde de üzücü bir durumdur.Biz bu üzücü durumdan sizin en kısa sürede kurtulmanızı sağlayacağız.Bursa oto çekici hizmeti olarak en yakın yol yardım ekiplerimizle haftanın 7günü 24 saati hizmet vermekteyiz vermekteyiz.


Ahtapot Çekici hizmetinde aracınız kurtarıcının üstündeki vincin yüksekliğini kurtarması gerekli mesela herhangi bir otoparkın içinden ahtapot çekici sizin aracını alamaz açık alan gerekli kurtarıcın rahat ve çevreye zarar vermeden aracınız kurtarması için yeterli alan olmaz ise o zaman devreye Apartlı çekici giriyor. Aparatlı çekici aslında bir kurtarma işidir.Ahtapot çekicinin işinin çoğunu yapabilmektedir.Otomatik araç çekici şanzumanı arızalı akü problemlerin dolayı el freni kitli kalan araçlarda da çoğunlukla kullanmaktayız.


Fiyatlardan söz etmek gerekirse günümüz koşullarında uygun fiyatlı kurtarıcı bulmak gün geçtikçe zorlaşmakta bunun sebebi'de hepimizin bildiği gibi maliyetlerin artmasıdır.Profesyonel ekibimiz sizler için yol yardım hizmetine pratik çözümleri üretmekte ve maliyetleri olabildiğince düşürmeye çalışmaktadır.


Günün her saatinde bizi arayarak fiyat alabilirsiniz.