Araba Kurtarıcı | Bursa Çekici - 0542 553 70 16

Araba Kurtarıcı

Araba Kurtarıcı

Araba Kurtarma sektörün öncü firmalarından biri olan Çekici Bursa, kurulduğu günden bu güne Bursa ve çevresinde yolda kalan araçlara Araba Kurtarıcı, çekici, oto kurtarma ve yol yardım hizmetleri vermektedir. Oto Kurtarma ve Çekici sektöründe birden fazla firma bulunmakta olup, yolda kalan aracınız nedeni ile yaşadığınız stres size firma bulma konusunda sıkıntı ve panik durumu yaşatabilmektedir.


Yıllardır sayısız başarılı iş yapmış olan Çekici Bursa, Araba Kurtarıcı hizmeti ile acilen imdadınıza yetişmek ve sizi o an ki zor durumdan kurtarmak için var gücüyle çalışmaktadır. Her türlü çekici hizmeti ve araç kurtarma desteği için bilgi ve tecrübe sahibi olan Çekici Bursa piyasada müşteri memnuniyetine gösterdiği özenle tanınmaktadır.


Çekici Bursa firmasının nitelikli çalışanları Araba Kurtarıcı hizmetleri konusunda en büyük yardımcınız olacaktır. Çalışanlarımız siz değerli müşterilerimizin kötü başlayan gününü güzel bitirmeniz için tüm çabayı sarf etmektedirler.Genellikle araç kurtarmak için kayar kasa kurtarıcı veya ahtapot  kullanılmaktadır.Sabit kaya çekiciler genelde araç kurtarma konusunda yatersiz kalmaktadır.Sabit kasa çekiciler genelde bir yerden bir yere nakil için kullanılmamaktadır.


Araba kurtarıcılar genellikle ihtiyaç duyulduğu alanlar arabaların çamura saplanması,şarampole düşmesi, trafik kazaları ve hava şartlarından etkilenmesi durumunda ihtiyaç duyulur.Genelde kışın hava şartları daha sert ve olumsuz şartlar oluşturur. Bursa'da ise bilindiği üzere Uludağ kurtarıcı ve şehir içinde son senede görüldüğü gibi Nilüfer kurtarıcı,Osmangazi kurtarıcı yoğun şekilde araba kurtarmaya yönelik operasyonlar yapmıştır.Hepsinde başarılı olup müşteri memnuniyeti %100 ulaşmıştır.


Çekici Bursa Araba Kurtarıcı hizmetini kullanmanız için saatin kaç olduğunun bir önemi yoktur.Önemli olan maduriyetinizi giderebilmek ve sizi sıcak evinize geri dönmenizi sağlamaktır. Çekici Bursa telefon numaralarını günün her saati aramalara açıktır.Çekinmeden arayıp fiyat alabilirsiniz.